V letošním roce se středisko Moravská Orlice rozhodlo oslavit dvě významná skautská výročí v našem městě. Tím prvním je 90 let od založení 1. skautského oddílu v Moravských Budějovicích a tím druhým 20 let od obnovení skautské organizace v Moravských Budějovicích.
Tyto oslavy jsme se rozhodli zahájit setkáním bývalých skautů a skautek - Hledá se ,,1000" skautů "..., kterým bychom možná chtěli založit novou tradici, pravidelných setkání.
V dnešní době je mezi námi už dost těch, kteří prožili ve skautu několik let svého života a dnes nejsou aktivními členy, ale přesto rádi uvidí své bývalé bratry, sestry a vedoucí, s nimiž prožili nejedno dobrodružství. Pokud se letošní setkání stane místem, kde se lidé opět potkají a naváží stará přátelství, pak doufám že se třeba za dalších 5let se sejdeme na stejném místě.

Historie projektu

V této části můžete popsat historii Vašeho projektu a co Vás vedlo k nápadu jej realizovat. Je vhodné se také zmínit o důležitých milnících a poděkovat lidem, kteří se na projektu účastnili.

Naši uživatelé

Zde je vhodné popsat, kdo jsou Vaši cíloví uživatelé a proč je právě tento projekt pro ně důležitý. Důležité je Vaše návštěvníky také motivovat, aby se na tyto stránky pravidelně vraceli.

Martin Doležal